Sesli chat odaları ve isimleri

Sesli chat sitelerinde en önemli konuların başında oda isimleri gelmektedir.Bu yazımızda sesli chat odaları ve isimleri hakkında yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

Sesli chat sitelerinde oda isimleri kullanıcılar için özenle secilen isimlerdir.Çünkü seslichat kullanıcıları odanın ismine bakarak o sohbet odası hakkında bilgi veya yorum yürütmektedirler.Kullanıcı kendine yakın kişilerle sohbet edebileceğini oda isimlerinden anlamaktadır.Şöyle bir örnek verecek olursak. Sitemizde bir islam odası olduğunu var sayarsak islam odasında programa katılacak kişi bilinç altında, odaya giriş yaptığında islam ile ilgili konu veya programlar beklemektedir. Aynı sekilde izdivac odasında islam programı ile karşılaştığınızı bir düşünsenize.Çünkü izdivaç odaları islam odası ile tamamen zıt konuların ele alındığı sohbe odalarıdır.

Oda isimlerinde nelere dikkat edilmelidir.

Sesli chat sitemizde odalara isim verirken hedeflenen kullanıcı kitlesi düşünülerek odalar isimlendirlmeli ve oda dizaynı ona göre yapılmalıdır.Oda isimlerinde 8 ile 10 karakter arasında isimler kullanılmalıdır.Uzun isimler oda dizaynını bozduğu gibi kullanıcılarında odaya anti pati duymasını sağlayabilir.Aşırı göz yorucu arka plan resimlerinde kaçınılmalıdır.Oda dizaynında açık renkler tercih edilmelidir.

En Çok Kullanılan Sesli chat odaları

Büyük seslichat sitelerinin kullanmasındanmıdır bilinmez ama sesli chat sitelerinde ortak isimde seslichat odaları da bulunmaktadır. Bunların başını izdivaç sohbet odası çekerken,izdivaç odasından sonra en çok kullanılan isimler islam odası, canlı müzik odası, geyik odası gibi chat odaları takip etmektedir.

Sizce sesli chat odalarına hangi isimler verilmelidir.

Seslichatfm.com olarak seslichat odalarına verilecek isimlerin önemli olduğu bilinciyle, sesli chat oda isimleri veya sesli chat sitelerinde hangi odalar bulunmalıdır sorumuza seslichatfm forumumuzda açılan konumuza cevap verebilirsiniz.

Seslichat Oda İsimleri neler olmalıdır cevap vermek için tıklayın

3 comments

  1. gezegen

    rehber odası yarışma odası bölge odası mesela karadeniz odası yayla odası bide samsun odasıda eklenebilir

  2. Bence sesli sohbet siteleri dalında olan kendi konusunu içeren ismler olmalıdır.Seslichatfm.com olarak kullandığımz tüm içerik ve konular uygun gibi görünüyor:))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>