Sesli Chatte En Çok Kullanılan Oda İsimleri

Sesli chat siteleri birbirlerinin aynısı olmaya devam ediyor.Hepsinin isimleri farklı olsada amacları hedefleri dertleri sorunları aynı.Şimdi yaptığım bir incelemeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.Aşağıda oda isimlerini sesli chat sitelerinden bir çok bay bayan kişiye sorduk ve aldığımız genel açıklamar şu şekilde sıralanmaktadır.Sesli chatte en çok tutulan oda isimleri ve kimlere ne çağrıstırdığı açıklamalı olarak belirtiyoruz.

Sesli Chat Sitelerinde En Çok Kullanılan Oda İsimleri ve Çağrıştırdığı anlamlar:

Site adı odası: Genel olarak ilk odaya verilmektedir.Örnek seslichatfm.com odası gibi.Genelde ilk odadan herkes kacar çünkü diğer odalarda daha rahat hissederler kendilerini.

İzdivac Odası:Sesli chat sitelerinin en revacta odası.Kızlar erkeklerle eğlenmek için takıldıklarını söylüyor erkekler kızları görmek için takıldıklarını söylüyor.Sonuc itibariyle sesli chatlerde en çok tutulan odadır izdivac odası.

Yarışma Odası: 10 bayan ve 10 erkeğe sorduk.Bu yarışma odasından ne anlıyorsunuz diye.Erkekler “hiç sadece gülüyoruz” derken bayanlar birseyler öğreniyoruz diyip geçiştiriyor.Yarışma odalarından kimse birsey anlamıyor ama sırf olsun diye konuluyor sanırım

İslam Odası:Hemen her sitede bulunan islam odası anketimizde en az tutulan odalardan birisi olarak ilk sırada.Hemen herkes islam odasının olması gerektiğini düşünüyor fakat odaya ya bir kere girmiş yada hiç girmemişler.

Yukarıda sesli chatlerde kullanılan oda isimlerinin en popülerlerinden bahsettik.Sizce en popüler oda ismi hangisidir ?

4 comments

  1. garsiya023

    hahah serap sendeyav kim suncak bakalım bu izdivacı pc mehmet sunar nekadar isan varsa.. hepisini güvercin gibi çift leş tirir :D:)

  2. SER@P

    izdivacccccc , yarışma odası sohbet odası ve bizde olmayan aslada olmayacak +18 odaları cok ilgi görüyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>